اروم املاک
اروم املاک

اروم املاک از مهرماه سال 1402 باهدف سهولت نمودن معاملات مربوط به  خرید و فروش، معاوضه و رهن و اجاره املاک در شهر ارومیه شروع به فعالیت نموده است.

اروم املاک؛ وبسایت هوشمند معاملات مِلکی به منظور ارایه خدمات خرید، فروش و یا اجاره انواع املاک مسکونی و یا تجاری، ویلا، باغ و زمین میباشد. اگر قصد خرید یا فروش، اجاره کردن یا اجاره دادن یک آپارتمان، ویلا زمین، دفترکار و یا مغازه را دارید و میخواهید در کوتاه ترین زمان، مِلک دلخواه خود را پیدا کرده و مشتری در سراسر کشور مشخصات مِلک شما را مشاهده کرده و برای خرید یا اجاره آن اقدام نماید، از خدمات رایگان اروم‌املاک استفاده کنید.

نحوه استفاده از خدمات اروم املاک:

1- ثبت رایگان آگهی جهت امور خرید و فروش، معاوضه و رهن و اجاره شامل: زمین، خانه، باغ و باغچه، ویلا، آپارتمان، دفاتر، مغازه و … با امکان فوری کردن آن به صورت رایگان

2- برای خرید یا فروش، رهن و اجاره‌ ملک و یا سایر درخواست ها و جهت هماهنگی برای بازدید و رویت ملک و سایر تشریفات لازم و انجام معامله میتوانید از طریق دفتر اروم املاک اقدام نمایید.

3- بدیهی است لازمه انجام تمام معاملات مشروط به ارائه اصل اسناد مالکیت (سند یا قولنامه معتبر) و اصل کارت ملی طرفین بوده و استعلامات لازم انجام خواهد پذیرفت.